درباره ما

درباره ما

تاریخچه ما

شرکت تعاونی آراد ماشین سپاهان در سال ۱۳۹۴ با انگیزه همکاری در سازندگی، رشد و شکوفایی صنعت و معدن تاسیس گردید و در زمینه تولید و تامین تجهیزات، قطعات و لوازم یدکی خطوط خردایش معادن و کارخانه های شن و ماسه فعالیت می کند. این شرکت تعاونی با در اختیار داشتن نیروهای ماهر و متخصص در بخش های طراحی و مهندسی، تولید و کنترل کیفیت در صدد پاسخگویی به نیازهای فراوان معادن کشور در قسمت خردایش و دانه بندی می باشد.

  • کیفیت
  • دقت
  • ایمنی
  • اعتماد

درباره ما

تیم حرفه ای ما

این شرکت گروه متخصص R&D خود را با بهره گیری از مهندسین جوان و پر انرژی جهت پیشبرد و توسعه در طراحی دستگاه های جدید تشکیل داده و تلاش این تیم مهندسی منجر به ساخت دستگاه هایی خاص با تکنولوژی روز دنیا شده است. این تیم ضمن ارج نهادن به موضوع کیفیت و مرغوبیت تولیدات، به خلاقیت و نوآوری در فعالیتها و تولید محصولات توجه خاصی مبذول داشته و درصدد تولید محصولات متنوع و جدید با کاربرد بهتر و بیشتر است.

  • ساخت و سازسیستم های خبره و مدرن
  • حافظ محیط زیستمدیریت پسماند
  • دستگاه مدرنجابجایی ایمنی تجهیزات
  • خدمات برق و ایمنیتولید برق کارخانه و ایمنی کامل در کار
نتایج کاری ما

بازتاب ما در بازار

کارخانه ، کارخانه تولید یا کارخانه تولید یک سایت صنعتی است که معمولاً از ساختمانها و ماشین آلات تشکیل شده است

130+مشتریان رضایتمند
39نمایندگی ها
57kکارگران
425+پروژه ها

ما استخدام میکنیم، به تیم حرفه ای ما ملحق شوید.

با ما تماس بگیرید و رزومه خود را ارسال کنید

نصب کامل خط تولید

ما می توانیم در مدرن سازی امکانات خود ، نصب و تعمیر تجهیزات شما و نگهداری کلی و پیشگیرانه گیاهان به شما کمک کنیم.

ساخت قطعات کوچک و بزرگ

تکنسین های ما کاملاً در زمینه های مختلف نصب و راه اندازی صنعتی ، نگهداری و تعمیر کاملاً آموزش دیده اند. تکنسین های ما ۲۴ ساعت شبانه روز ، ۷ روز در هفته برای کمک به شما در دسترس هستند.

روکش سخت و مقاومت در برابر خوردگی

از آنجا که هیچ کارخانه ای نمی تواند یک عملیات ناکارآمد یا خرابی غیرمترقبه را تحمل کند ، گروه خدمات مکانیکی فناوریهای صنعتی در ایران است.

اتصالات لوله کامل سیستم های لوله کشی

فن آوری های صنعتی سالها است که به بهترین گزینه برای نصب تجهیزات و خدمات تعمیر اضطراری تبدیل شده است ، بهترین شرکت در جهان.

مشتریان ما چه میگویند؟

رضایت نامه

من فقط در اینجا یک دفتر اعلام عمومی کردم که اگر چنین جایزه ای برای فروشنده سال وجود داشته باشد ، آن را دریافت خواهید کرد. همه ما به شما رأی می دهیم. مشتری بسیار خواستار ، و شما فقط به فراتر از آن رفته و فراتر رفته اید!

اکبریسیستمهای فناوری

می خواستم از شما و خدمه شما بخاطر اینکه اینقدر سریع چرخید تشکر کنم! بسیار قدردانی می شود و به همین دلیل است که من همیشه را برای نیازهای خود انتخاب می کنم! به خوبی انجام شده است و این سطح خدمات دقیقا به همین دلیل است که من استفاده از کارخانه را روی موتور خود انتخاب می کنم!

اصغریشرکت صنعتی

همیشه آنچه را که ما با قیمت مناسب نیاز داریم ، دارد. تام حتی وقتی چیزی است که پیدا کردن آن دشوار است ، کمک بزرگی است. از دفتر گرفته تا تام یا هر کس دیگری در عقب ، همیشه خوشحال می شود برای سفارش چیزهایی که می دانید درست وقت بگذارید

سیفیکارخانه صنعتی